sitemanager

Przemysłowy Gateway IOT

SiteManager to zaawansowany Gateway brzegowy IoT, kluczowy komponent rozwiązania Secomea umożliwiający jednocześnie zdalny dostęp jak i zbieranie danych i dostarczanie ich do chmury. SiteManager dostępny jest jako odporne na trudne przemysłowe warunki urządzenie do montażu na szynie DIN posiadające różne opcje podłączeń albo jako oprogramowanie gotowe do zainstalowania na platformie Windows lub Linux, np. na HMI, IPC lub innych systemach.

SITEMANAGER HARDWARE – SOLIDNY I ELASTYCZNY

SiteManager w wersji sprzętowej dostępny jest w kilku wykonaniach, zależnie od potrzeb związanych z wydajnością i dostępem do Internetu. Wszystkie modele są kompatybilne ze sobą, więc można łączyć w systemie różne modele i generacje a także przenosić między nimi konfigurację.

SITEMANAGER SOFTWARE
– GATEWAY IOT dla wielu platform

SiteManager Software (SM-E) jest dostępny dla różnych systemów operacyjnych w tym Windows i Linux, ale jest aktywowany tą samą licencją. Może być bezpłatnie preinstalowany na wszystkich Twoich platformach i łączyć się z centralnym serwerem GateManager. Kiedy potrzebujesz SM-E do zdalnego dostępu, jednym kliknięciem przypisujesz mu zdalnie licencję. Dostępne są dwa rodzaje licencji: ekonomiczna BASIC umożliwiająca dostęp do platformy, na której jest zainstalowany oraz EXTENDED będąca pełnym gatewayem do platformy i jej sieci lokalnej.

SITEMANAGER
– NAJWYŻSZE BEZPIECZEŃSTWO zgodnie z IEC62443

Cyberbezpieczeństwo jest integralną częścią rozwiązania Secomea, a nie dodatkiem do niego. Jest zgodne ze standardami opracowanymi dla automatyki przemysłowej.

Przetestuj w Twojej firmie

Jeśli Twoja firma jest zainteresowana rozwiązaniem Secomea, może je bezpłatnie wypróbować.