o nas

Wiodący dostawca rozwiązań IoT do zdalnego serwisu w przemyśle

POMAGAMY wykorzystać siłę
PRZEMYSŁOWEGO IOT w Biznesie

Secomea powstała w 2008 roku i jest obecnie wiodącym światowym dostawcą rozwiązań do zdalnego serwisu dla producentów maszyn i dla zakładów przemysłowych.

Secomea z siedzibą w Danii posiada oddziały także w USA, Japonii, Chinach oraz ściśle współpracuje z dystrybutorami na całym świecie. Rozwiązanie Secomea to unikalne rozwiązanie „pod klucz” łączące funkcje zdalnego dostępu i zbierania danych w jednej bezpiecznej platformie, umożliwiając użytkownikom na serwis maszyn we wszystkich aspektach: korekcyjnym, prewencyjnym i predykcyjnym. Misją firmy Secomea jest ciągłe podnoszenie standardów przemysłowych poprzez rozwijanie rozwiązania przewyższającego aktualne światowe wymagania bezpieczeństwa, które zorientowane jest na skalowalności i łatwości użycia.

W Secomea szukamy innowacyjnych rozwiązań i w naszym dziale R&D ciągle przesuwamy granice tego, co jest możliwe, w ścisłej współpracy z naszymi partnerami technologicznymi i klientami. Stale pomagamy wykorzystać potencjał tkwiący w przemysłowym IoT w biznesie. Poprzez automatyzację komunikacji między urządzeniami i systemami Secomea rzeczywiście wciela w życie koncepcję Przemysłu 4.0 i otwiera nowe możliwości.

Secomea. Secure Communication Made Easy.

dlaczego secomea

NAJWYŻSZE BEZPIECZEŃSTWO zgodnie z IEC62443

Cyberbezpieczeństwo jest integralną częścią rozwiązania Secomea, a nie dodatkiem do niego. Jest zgodne ze standardami opracowanymi dla automatyki przemysłowej.

zaprojektowane dla Automatyki

Dzięki łatwemu w obsłudze interfejsowi drag-and-drop system może być używany i zarządzany przez osoby spoza świata IT.

TECHNOLOGia sprawdzona w działaniu

To nie jest klasyczny VPN, to dużo więcej. Zapewnia pełne możliwości dostępu tunelowanego wymagane w automatyce. Rozwiązanie Secomea od lat używane jest przez klientów i partnerów na całym świecie.

WIELOPLATFORMOWOśĆ i GENERYCZNOśĆ

Oferujemy kompleksową serię urządzeń brzegowych IoT, ale dostępne są również komponenty w wersji software’owej dla wielu platform. Rozwiązanie jest z zasady generyczne więc umożliwia włączenie do IoT sprzętu dowolnych producentów.

Przetestuj w Twojej firmie

Jeśli Twoja firma jest zainteresowana rozwiązaniem Secomea, może je bezpłatnie wypróbować.