OTWÓRZ DLA SIEBIE UNIWERSUM
ZDALNEGO DOSTĘPU JUŻ DZIŚ

Nieważne, jak będziesz korzystał ze zdalnego serwisu jutro. Pakiet Startowy to pierwszy, efektywny krok.  Skalowalność wpisana jest w DNA rozwiązania Secomea.

KOMPLETNY PAKIET STARTOWY

Dzięki Pakietowi Startowemu możesz łatwo i szybko zacząć budować Twój system zdalnego serwisu Secomea i efektywnie korzystać z niego. Dostępny jest z gateway’em SiteManager hardware lub software do wyboru i zawiera wszystko, czego potrzebujesz. Wypełnij poniższy formularz. Zapytaj o możliwość bezpłatnej prezentacji albo wypożyczenia na testy w Twojej firmie.

PAKIET STARTOWY ZAWIERA

Przemysłowy Gateway IoT (SiteManager) – Wybierz model SiteManager hardware w zależności od preferowanego sposobu dostępu do Internetu lub SiteManager Embedded software do zainstalowania na urządzeniu z systemem Windows lub Linux.

Przemysłowy serwer IoT (GateManager) – Możliwość zarządzania systemem zdalnego serwisu na serwerze GateManager w hostingu Secomea – konto administratora domeny.

LinkManager klient – umożliwia Tobie i Twoim inżynierom zdalny dostęp z komputera Windows PC do wszystkich urządzeń przez bezpieczny tunel VPN w celu ich programowania.

Mobilny klient zdalnego dostępu (LinkManager Mobile) – Błyskawiczny, bezpieczny dostęp do webowych interfejsów dowolnych urządzeń lub ich zdalnych pulpitów RDP/VNC z przeglądarki internetowej na Twoim telefonie, tablecie lub komputerze.

ZAPYTAJ O BEZPŁATNE DEMO

Z produktów secomea korzystają

,,Szczególnie przydatne są dla nas: możliwość podłączenia do różnych rodzajów sterówników, falowników, obsługa WiFi jako Uplink i stosunkowo łatwa instalacja/konfiguracja.”

Huras

https://huras-stanzautomation.de/

W Secomea cenimy sobie przede wszystkim łatwość konfiguracji i możliwość zdalnej zmiany sieci lokalnej. Nasze korzyści z Secomea to możliwość zdalnego podglądu pracy maszyny, nie trzeba wysyłać programisty do drobnych zmian w programie maszyny, oszczędność czasu i pieniędzy.

Radpak

https://www.radpak.pl/

,,Stosowanie systemu Secomea redukuje w znacznym stopniu ilość czasu spędzanego w podróży przez naszych programistów, co podnosi efektywność ich pracy.”

Drewmax

https://drewmax.net.pl/

Przetestuj w Twojej firmie

Jeśli Twoja firma jest zainteresowana rozwiązaniem Secomea, może je bezpłatnie wypróbować.