GATEMANAGER

PRZEMYSŁOWE SERWERY IOT

GateManager jako Serwer IoT został zaprojektowany specjalnie dla automatyki przemysłowej. Jest certyfikowany zgodnie z najwyższymi światowymi standardami cyberbezpieczeństwa uwzględniającymi zarówno wymagania IT jak i kultury korporacyjnej.

GateManager to Twoje centrum zarządzania zdalnym dostępem do urządzeń metodą drag’n’drop zapewniające bezpieczny dostęp do PLC, HMI i innych urządzeń z dowolnego miejsca w świecie. Działa jako bezpieczny punkt końcowy dla klientów LinkManager i gateway’ów SiteManager. Cały szyfrowany ruch pomiędzy klientami LinkManager a zdalnymi urządzeniami przemysłowymi jest obsługiwany właśnie przez GateManager.

GATEMANAGER w HOSTINGU
– SZYBKI i ŁATWY w UŻYCIU

Serwer GateManager dostępny dla Ciebie w hostingu Secomea jest zaprojektowany by dostarczać Ci wygodę i szybki, łatwy dostęp przez sieć Web, bez konieczności dokonywania przez Ciebie jakichkolwiek ustawień serwera. Wybierając serwer GateManager w chmurze, otrzymujesz na nim izolowaną, prywatną domenę i możesz natychmiast działać.

GATEMANAGER PRYWATNY
– ZAINSTALUJ WŁASNY SERWER

Własny, prywatny GateManager daje Twojemu działowi IT pełną kontrolę z możliwością samodzielnej aktualizacji Linux OS, wyborem pomocniczych aplikacji jak SMTP serwer czy dostęp SSH kontrolowany przez klucze publiczne. Został zaprojektowany by umożliwić całkowite oddzielenie zarządzania GateManagerem (poprzez interfejs administratora) od platformy i administracji sieciowej (OS, zarządzanie adresami IP, Backup, Failover, itp.)

 

GATEMANAGER FULL-SERVICE – PRYWATNY ALE w hostingu SECOMEA

GateManager prywatny w hostingu Secomea pozwala Ci skupić się na pełnej funkcjonalności a nie na kwestiach technicznych związanych z utrzymaniem serwera przez Twój dział IT, bo tym zajmiemy się my. Takie rozwiązanie daje Ci pełny serwis i funkcjonalność, oferując możliwości integracji np. z Active Directory, customizacji i wiele innych.

Przetestuj w Twojej firmie

Jeśli Twoja firma jest zainteresowana rozwiązaniem Secomea, może je bezpłatnie wypróbować.